| Razvan2K16 a întrebat:

Am cateva intrebari!

1. Vreau sa comand ceva de la altex, mai exact un mouse de gaming si niste casti de gaming. Imi recomandati site-ul?
2. Vreau sa bifez optinuea numerar la livrare! Adica trebuie sa ii dau banii direct curierului cand imi aduce coletul acasa?
3. Pot sa fiu minor ca sa comand?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1. Nu inteleg ultima intrebare. Ce sa-ti recomandam? Intra pe site la Altex si alege mouse-ul si castile potrivite.

2. Exact, ii dai banii curierului si primesti coletul.

3. Sincer, nu mi-am pus niciodata problema asta. Scrie datele unuia dintre parinti pentru a fi mai sigur si, eventual, numarul tau de telefon. Curierul o sa te sune, iar tu o sa ridici coletul. N-o sa fie nicio problema, o sa ti-l dea chiar daca te vede minor.

| Razvan2K16 explică (pentru AFR81):

La 1 ma refeream daca imi recomanzi altex. Adica e de incredere?

| AFR81 a răspuns (pentru Razvan2K16):

Aaa, inteleg. Altex este, cu siguranta, de incredere. Cel putin eu am fost multumit de fiecare data.