| Lazar_Sorinel_1994 a întrebat:

Am comandat pe data de 22 iunie, de la eMAG, o pusca nerf retaliator vanduta de ventum. In termenii companiei scrie ca livrarea se face in 24-48 de ore de la data comenzi. Azi e 29 iunie si nimic. Pe eMAG la istoricul comenzilor scrie : comanda înregistrata. Ce as putea sa fac? Voi ati pățit asa ceva sau e doar pura întâmplare?

Răspuns Câştigător
| ionut2000000 a răspuns:

Si eu am pus in 24 si vine doar azi,eu iti zic asa du-te la istoric comenzi si facturi, apoi la comanda, dai comanda detaliata, si acolo iti scrie mai cu negru curier si mai jos iti apare un link in care iti scrie cand va veni comanda aproximativ, ca acolo unde vezi prima data comanda si mie imi scrie ca venea aproximativ in 26 da asta nu e adevarat. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Avand in vedere ca produsul nu este livrat de eMAG, nu mai este valabil acel termen de 24-48 ore.Cei de la Ventum livreaza in aproximativ o saptamana.
O zi buna.

| ChrystianSandu a răspuns:

Sa PUSTE! PAC PAC PAC! FOC! IA! Go to a doctor, you really need one.

| Lazar_Sorinel_1994 explică:

Sandule nu era pentru mine. Era pentru featele meu. Si de o saptamana ma tot bate la cap. So next time think before you open your mouth.

| Lazar_Sorinel_1994 explică:

Multumesc de raspuns.