| MihaiDD a întrebat:

Buna seara, TPU! Am comandat un produs in stoc(e inca in stoc si acum) de la eMag pe la 11 dimineata azi, imi spunea ca ajunge maine(astazi) acolo la micuta chestie cu livrarea de pe pagina produsului, dar spre deosebire de ultimele 5 comenzi pe care le-am facut de acolo, nu am primit SMS, pe cont zice ca a ramas inca la stadiul de "comanda inregistrata", aka nici nu a ajuns la curier inca. Nu ca era mare problema, da cam aveam nevoie de ea azi, si cum nu am mai avut probleme cu livrarea pana acum, am zis ca platesc si mai mult la ei ca sa fiu sigur.
Acum, stit cumva daca e vreo sansa sa ajunga azi? Si daca nu, care ar putea fi motivul intarzierii? Tocmai pe 18 facusem o comanda si a ajuns pe 19 la prima ora fara probleme...

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ajunge numai daca locuiesti mai aproape de sediul lor, dar de obicei comenzile eMAG aung in termen de 24h in zilele lucratoare.
Bft!