| raffl3boi a întrebat:

Salut, TPU! Am dat comanda de un kit IQOS 3 DUO de pe site-ul lor si se presupune ca ar ajunge maine. Maine eu sunt plecat, doar mama este acasa. Dat fiind faptul ca am primit e-mail de la ei cu: "Curierii sunt instruiți să predea coletul pe baza actului tău de identitate.", credeti ca il poate ridica ea de la curier?

1 răspuns:
| pandrei6382 a răspuns:

Poți sa faci o poza la buletin și sa i-o trimiți, dacă nu o poate ridica cu buletinul ei cred, dar ca să fii sigur fă o poza.