| Blablabla2334 a întrebat:

Salut TPU am nevoie de un răspuns urgent. Ce sa fac daca am pus datele greșit la o comanda online? Curierul e pe cale să vina mi-am pus codul poștal din satul meu dar codul asta îl mai are un municipiu cred

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Localitatea, strada, județul și telefonul tău sunt corecte?

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a răspuns:

Codu poștal nu e foarte valoros dacă îți vine la poarta restul de date sa fie ok nume, str, nr, jud,.
Pentru a te asigura ca ajunge la tine ia legătura cu curierul în baza awbeului.
În momentul de fata ai doua variante 1 pe baza awb suni la firma de curierat.
2 când îți trimite mesaj ca astăzi livram comanda bla bla suni la număru din mesaj acela e nr curierului
Mesaju îl primești în momentu când curierului încarcă coletu în mașină de la depozit.
Succes