| AnamariaCetatean a întrebat:

Bună! Am greșit codul Postal pe SHEIN și îmi arată Address erorr și din astea. Ce pot face? O să îmi vina comanda fără sa fac nimic?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum, chiar nu poti face nimic, odata ce marfa a plecat deja din China, catre tine.
Eticheta a fost deja printata cu adresa data de tine pe pachetul care a parasit deja depozitul lor.

Sa speram ca ajunge la tine, asa, cu adresa gresita. Daca nu, se intoarce in depozitul lor si atunci te vor anunta ei prin email, caz in care tu poti sa le dai adresa corecta si ei pot retrimite pachetul.

| AnamariaCetatean explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult!

| AnamariaCetatean explică (pentru Violleta2022):

Dar adresa totala nu am greșit, numai codul Postal. Asta este.

| AnamariaCetatean explică (pentru Violleta2022):

Dar pachetul meu nu a venit din China. A venit din Dublin.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnamariaCetatean):

Shein este o companie chinezeasca care are fabrica in China.
Pachetele pleaca din China in contaniere chinezesti si ajung in final in Europa, prin anumite porturi sau aeroporturi, iar al tau a intratat probabil prin Dublin, dar asta nu inseamna ca Shein este in Dublin.

| AnamariaCetatean explică (pentru Violleta2022):

Știu ca nu este in Dublin, dar sunt foarte supărată.Pur si simplu îmi vine sa plâng. Încerc sa ma mint singura ca sa am răspunsuri pe placul meu?