| user372920283y28 a întrebat:

Salut, TPU! Am si eu o intrebare, stie cineva un site legit de unde as putea cumpara af1 fresh?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca prin af1 fresh te referi la Nike Air Force 1 Fresh
Magazine 'legite' sunt doar cele cunoscute care vand produse originale! nu toate siteurile scam care vand adidasi "originali" cu 150 de leiwinking
poti cauta si cumpara fie din magazinele online serioase, fie din magazinele fizice poti cauta si cumpara, magazine precum: modivo, BUZZ, about you, epantofi, Zalando etc

| Mirela1402 a răspuns:

Pai poți cumpăra de pe site ul lor nike ori de pe zalando ca mi am luat și eu de acolo și sunt foarte buni