| Supremejordannike2004 a întrebat:

Ce ziceți de căștile de pe Aliexpress?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Care dintre cele 23423231212344 de modele? Daca iei Xiaomi sau alt brand care se respecta de pe acolo, merge. Daca nu, nu m-as arunca sa iau non-name-uri. Mai degraba astepti mystery box-urile de luna viitoare de la Brainwavz. Eu mi-am luat cu 15 dolari un mb in care s-a nimerit Delta IEM, care in mod normal e 20 si ceva. https://www.brainwavzaudio.com/......mic-remote

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Nu contează cum sunt căștile pe aliexpress, ci cum livrează si ce condiții de retur au. Sunt aceleasi casti ca si pe amazon, eMAG etc

| mitzok a răspuns:

Nu sunt bune. cat dai pe alea mai bine iti iei niste casti la 30 de lei din altex, Sony, sunt destul de bunehappy