| Ardei87 a întrebat:

Imi puteti spune si mie de un pot cumpara o narghilea in Galati? Si cam cat m-ar ajunge? Am inteles ca se gaseste la modern, dar vreau sa stiu sigur.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Fostul Modern si actualul Winmarkt.Da, gasesti.Nu stiu exact un pret.Dar sunt cam scumpe toate produsele din W.

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Au la Carrefour la 65 lei, grabeste-te.

| Nonameagain a răspuns:

Ca departe ti-o fi modernul ala! E fix in centru. Acolo poti vedea diferite narghilele si toate preturile lor.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nonameagain):

Daca sta prin 40 nu e chiar aproape.

| Nonameagain a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, dar are masina directa, luata de la cap de linie, oricit de aglomerat ar fi.

| Nonameagain a răspuns (pentru darrio2007):

Sa nu intelegi ca stau in Galati. Dar, il cunosc foarte bine, de nevoie.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nonameagain):

Nici eu nu stau in Galati.Dar prin natura serviciului il cunosc binisor.