| CRC98 a întrebat:

maine este ziua mea de nastere si fac 15 ani si nu stiu ce cadou de ziua mea sa-mi cumpar imi puteti spune niste ideei?

Răspuns Câştigător
| Limon456 a răspuns:

Salut! Propunerea mea este mai bine sa-ti cumperi ceva care intr-adevar ai nevoie sau ceva care iti place foarte mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum ai pus intrebarea zici ca te obliga cineva sa iti iei cadou

| CRC98 explică (pentru suntserios):

Am spus asa ca sa imi dati idei straight face

| cristi767 a răspuns:

Pai ce cadou vrei sa-ti faci? Cati bani ai? Da si tu mai multe informatii. Vrei ceva util sau ceva cu simbolistica? Daca e a doua varianta, vezi fungift: http://bit.ly/VF2vWL