| alin_9439 a întrebat:

mi-am crapat spatele de la iPhone 5 si am gasit pe acest site un capac pentru spate, stiti daca e de incredere site-ul? Daca produsul e de calitate si original?
http://www.magazingsm.ro/piese-telefon/carcasa-iphone-5- alba-14147

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Site-ul e de incredere insa vezi ca ai nevoie si de service sa o monteze. Din ce oras esti? Produsul pare a fi oarecum ok.

| alin_9439 explică (pentru mont):

Din Brasov, stiu ca trebuie platita manopera, dar nu am de gand sa o fac la fimrma lor ci undeva in Brasov.

| mont a răspuns (pentru alin_9439):

Incearca atunci sa cauti direct o firma din Brasov care sa aiba spatele pe stoc. Alta varianta ar fi sa trimiti prin curier la Bucuresti telefonul sau sa mergi personal pana acolo ca nu e asa departe.