| rumi36 a întrebat:

Salut TPU,recent am dat comanda la sinsay si acum imi apare ca comanda este in curs,eu m-am razgandit dar nu mai pot da anulare comanda, cand suna curierul pot sa-i spun ca vreau retur?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti refuza ridicarea, dar astfel vei fi trecut pe "Lista neagra" a cumparatorilor neseriosi.
Mai bine iei legatura cu vanzatorul sau preiei comanda, dupa care o returnezi.

| Crescent a răspuns:

Daca nu mai vrei comanda nu o ridici de la curier. Totusi e putin urat, trebuia sa fii sigura inainte sa o plasezi.