| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Revin din nou cu aceasta intrebare.Pe olx este un individ pe nume Laurentiu pe care incerc in zadar sa l contactez deoarece are cica niste caace noi pentru Daewoo Cielo. Daca nu mi raspunde dobitoccul le pot comanda la vreo fosta reprezenta si sa mi le aduca tinand cont ca e vorba de o masina care nu se mai fabrica? Astept raspuns.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca a vandut deja capacele.
Intereseaza-te la o reprezentanta Daewoo, acolo pot sa-ti spuna daca se mai fabrica aceste capace, ca piese de schimb, chiar daca modelul nu se mai fabrica.