| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Incerc in disperare sa fac rost de un set de capace originale pentru Cielo pe 13 inch.Chestia e ca i-am trimis un email unui utilizator OLX care vinde un 4 bucati noi ambalate si nu-mi raspunde.Este posibil sa le command la o fosta reprezentanta Daewoo care acum e dealer Ford? Va rog un raspuns ca sunt nervos pe tipul ala.

4 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Frate,eu nu inteleg de ce nu l-ai sunat pe om. Putini vanzatori raspund la mesaje, majoritatea celor care trimit mesaje sunt doar curiosi si nimeni nu-si bate capul cu ei.In toate magazine de piese am vazut capace originale pentru astfel de masini.De ce nu incerci aici?

| Serban_Albu_1994 explică (pentru emoboy):

Pentru ca nu si a lasat numarul de telefon