| BeeeQuad20 a întrebat:

stie cineva o firma de curierat care permite verificarea pachetului? Vreau dau la schimb un ipad 2 pe un ipad mini /ipad 2 + s2 plus pe un iPhone 5 insa eu sunt din Bucuresti si tipu e din barlad...

Răspuns Câştigător
| ShopSport a răspuns:

Cargus permite verificarea coletului, insa, nu te lasa sa verific fiecare surub. Deschizi coletul, vezi cateva secunde ca ai primit ce trebuia, si atat. Nu sta agentul langa tine sa testezi telefonul. sau ce cumperi tu acolo.

1 răspuns:
| MariucaTeIntreaba a răspuns:

Nu mai exista!