| Reznov a întrebat:

Stiti cumva daca exista magazine care vand jocuri de xbox360 mai eftine? Site de cumparaturi sau magazin(nu conteaza). In diverta jocurile astea ca black ops costa in jur de 250 lei (WTF). Eu am reusit sa iau Black ops cand era la reducere pe amazon.uk si cu tot cu transport de 50 lei m-a costa 200 lei.Mai sunt magazine asemanatoare (din nou no conteaza daca sunt online sau magazin obisnuit). Stau in Bucuresti daca stiti un magazin aici. dati-mi exemple de jocuri pe care le-ati luat mai ieftin daca erau curate, functionale, originale, noi, etc.
Dau funda cat magazinul daca imi ziceti!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fie si in Romania un magazin de jocuri ca la mine in straintate numai ca nu stiu daca se cheama Game si mai gasesti jocuri de mana 2º si ti le da pe garantie 15 zile. Mai cauta pe google jocuri xbox360 cu reducere.