| ZuzzyAllexandra a întrebat:

:* stiu ca probabil intrebarea pe care o voi pune nu este una tocmai buna dar sa vedem.
Cum as putea face rost de bani cat mai repede, preferabil 500 RONI adica 5 mil de lei. Pentru ca vreau sa-mi iau o bicicleta model: DHS Jumper 2012. Cine imi poate da niste sfaturi care sa nu fie in bataie de joc, ar fi chiar super. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| antoniab22 a răspuns:

Incerca sa te angajezi undeva poti sa vinzi fluturasi cu promoti la Orange si in paralel angajeazate alt undeva cum ar fi: cauta un magazin in care este nevoie de o vanzatoare si te angajezi sau fa limonada si vinde-o o sa dureze cam mult dar asta elaughing BAFTA! Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin:* funda?

2 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Du-te la furat baaaa
ca am incercat eu cu muncaaa si nu mergeehee hee)

| ZuzzyAllexandra explică (pentru FcRb1923Madalin):

Am incercat cu furatu, mo vazut politia laughing