| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,unde as putea pune anunt? am pus deja pe okazii,mercador si tocmai, dar nu vrea nimeni sa cumpere sad Funda PS:am un telefon de vanzare

7 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

1a.ro este un site din constanta

| Adikis a răspuns:

Pe facebook. Aproape fiecare oras are un grup creat pe facebook. Sau poti crea tu un grup si sa adaugi o gramada de prieteni.I-am vazut pe multi care au procedat astfel.

| adrianbestboy98 explică (pentru Adikis):

Am pus si pe facebook

| Daniel31 a răspuns:

Incearca pe ebay

| Andrei22m a răspuns:

Daca ai contul nou pe okazii e posibil sa astepti mult si bine. Cauta un prieten care are multe calificative bune si incearca la el sa postezi anuntul. Asta daca intre timp nu l-ai vandut happy. Succes

| Bursuc99 a răspuns:

Ce tel poate il vreau eu

| adrianbestboy98 explică (pentru Bursuc99):

Sony Ericsson xperia arc s