| LupuMarianD2 a întrebat:

Salut, voi de unde cumpărați tricouri de fotbal, aveți ceva recomandări magazine din București sau site-uri cu prețuri decente, mă refer sa nu dau 500 lei pentru un tricou cu Liverpool spre exemplu.

1 răspuns:
| Lupică27 a răspuns:

La inceput am crezut ca e un nebun care isi face zilnic cont si intreaba daca e olbigat sa bea si sa fumeze la fotbal.
Din ce oras esti? la mine in oras e un magazin cu articole sportive unde au si tricouri de fotbalisti la preturi mici.