| Andrei_9897 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon (smartphone) dar nu stiu de care... unul cu Android... ce sugestii imi dati?
Sa nu coste mai mult...

7 răspunsuri:
| idcatalin a răspuns:

Samsung este un telefon bun dar cam scump. Eu unul as opta pentru un LG 3d

uite aici cateva modele si preturi:
http://infoteste.ro/telefoane-mobile.php?brand=LG

| iInfinityDarkness a răspuns:

As zice sa iei din gama Samsung galaxy(Y)Sunt foarte bune, crede-ma pe cuvant

| Schweitzer a răspuns:

Recomand un Samsung din gama Galaxy. E cel mai tare la ora actuala cred eu. Pentru un buget mai mic ar fi Galaxy mini pentru unul mai ridicat Galaxy S, Galaxy SII sau cel mai bun Galaxy Note.
Recomand aici: http://bit.ly/JKNEjE au preturi bune!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Toate cele bune!

| Corleone123 a răspuns:

Deci daca vrei sa iti iei un smartphone adevarat cele mai bune is din gama Samsung galaxy....eu de exemplu am un Samsung galaxy s2, daca iti iei asa ceva nu mai ai nevoie si de altceva. Sunt super multumit de el dar e adevarat... e cam scump big grin. Tu poti sa iti iei un Samsung Galaxy S ca nu e scumo..Bafta!

| stefaniadorianac a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Next, cunoscut si ca Samsung Galaxy Mini... e in jur de 500 de lei si e super fain.Are Android, tine bateria 2-3 zile daca nu te joci toata ziua pe el:d

| aduade a răspuns:

Buna! poti cauta pe acest site, nu sunt nici foarte scumpe.http://www.altex.ro/telefoane-gps/smartphone. Sper ca te-am ajutat. Daca iti plac Funda te rog!

| iftomorrownevercomes a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Y Pro...are tastatura qwerty dar si touchscreen..il gasesti la pretul de 800 de lei[maxim! o colega a dat pe el 700 de lei din altex la reducere]happy