| Crishulinaaa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu care ar fi ideal pentru mine. Caut un telefon caruia sa ii reziste bateria pentru ca il folosesc non-stop, sa reziste la cazaturi si sa nu coste exagerat de mult. Cateva sugestii? big grin

8 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Allview AllDro P3 Albhttp://www.allview.ro/......descriere/
este bun e doar 600lei
sau P5 ALLDRO e 999 lei

| ThePokemon a răspuns:

Eu am Samsung Galaxi S, e bun durează bateria.Rezistă la căzaturia adică eu l-am scăpat pe ciment şi parchet pana acum, iar scump e aşa şi aşa adica pe mine cu abonament m-a costat 990 de lei.

| Crist33na a răspuns:

C5 sau Lg Optimus. Si o husa happy

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_113-4758.php - recomand modelul cu marginea albastra, iese usor in evidenta, il vezi unde l-ai lasat; in rest e Nokia, deci cel mai rezistent, are menu chiar dragut si slot pentru card

| andylikemusic a răspuns:

Deci ca sa dureze mult bateria nu trebuie sa fie cel mai aprut telefon de pe piata. Daca iti iei(cred ca Samsung galaxi S3 )ai nevoie de incarcator dupa tine.laughing.Eu am LG optimus black. daca ma joc in continu cu el dureaza vreo 2 zile cu tot cu imagini vii etc..si este rezistent, daca vrei sa fie si mai rezistent ia-ti o husa anti-soc de vreo 50 lei cred. Sper ca ti-am fost de folos.

| akka4 a răspuns (pentru andylikemusic):

Te tine 2 zile daca te joci continu?
Eu am un xperia si in 2-3 ore de joc este bateria goala.
2 zile tine doar sa vorbesti si sa folosesti cat de cat internetul.

| Crishulinaaa explică (pentru akka4):

Pai momentan am Samsung s3350 ch@t si ma tine destul de mult. adica trimit mesaje o gramada, stau pe net si vorbesc cu orele si ma tine mai mult de 2 zile bateria. acum depinde si cat il lasi la incarcat. de obicei il las seara si ma tine cap 5 zile bateria thinking

| andylikemusic a răspuns (pentru akka4):

E pe mine ma tine o zi intreaga daca ma joc dar fara jocuri mai performante ca daca joci nu stiu, GTA 3 eu zic ca se descarca repede bateria..deci la mine tine cel putin 1 zi.