| LouD a întrebat:

Salut.
Vreau si eu sa-mi schimb telefonul si m-am gandit sa-mi cumpar un Nokia Lumia 525.Acum ceva timp il gasisem pe cateva site-uri cum ar fi:telefonultau.eu,pcgarage.ro dar atunci nu aveam bani.
Si am cautat zilele astea, dar pe toate site-urile care le stiu telefonul nu mai este in stoc. Daca stiti vreun site sau vreun magazin unde il pot gasi, va rog sa-mi spuneti.Precizez ca vreau Lumia 525 nu 520.
Multumesc, dau funda!

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut, ti-am gasit pe evoMAG.

Link: http://www.evomag.ro/......10509.html Bafta si sa-l porti sanatos daca o sa il cumperi!

| LouD explică (pentru RareşTPUro):

Nici pe evomag.ro nu mai este in stoc

| Mariusflo a răspuns:

Am incercat sa te ajut cautand si eu dar din pacate nu am reusit.

Se pare ca acest telefon nu prea se mai gaseste in magazine dar de ce nu iti cumperi urmatorul model (530). Il gasesti aici la un pret destul de bun: http://bit.ly/1xkbtdd

| LouD explică (pentru Mariusflo):

L-am vazut si eu, dar nu-mi place..plus ca are si 512 rami.

| RareşTPUro a răspuns (pentru LouD):

Imi pare rau, daca intrai pe 3/4 octombrie (inca era in stoc furnizor).