| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, vreau si eu un skateboard pana in 100 lei bun si pentru trickuri (rezistent) si sa aiba si ceva viteza.
Si mai am o problema... Cand merg pe skateboard pot sa merg doar cu piciorul drept in fata si cand vreau sa fac scheme pot sa le fac doar cu piciorul drept in spate. Ce sa fac sa pot sa dau scheme cu piciorul stang?
Funda

4 răspunsuri:
| eSpartu a răspuns:

Asa skate cum vrei tu pana in 100 de lei n-o sa gasesti decat daca ai noroc doar la mana a-2a. Iar la partea cu trick-urile, banuiesc ca esti incepator. Trebuie sa te coordonezi singur in ceea ce vrei sa faci, iar daca nu poti intra si tu intr-un grup de skateri, poate o sa te ajute ei mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| eSpartu a răspuns:

Frate, eu am avut skate de la RCO si a indurat destule, pentru mine a fost ok. M-a tinut 2 ani.Dar dupa cum am spus l-am "tavalit" bine.

Răspuns utilizator avertizat