| maxbio a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul distance.ro? Daca da, a fost totul in regula?
Va multumesc

3 răspunsuri:
| Design2021 a răspuns:

Eu sunt putin nelinistit.

Am facut comanda pe data de 13. In data de 18 primesc mail ca statusul se afla in expediere intarziata, si ca o sa livreze la un curier in 1-3 zile.

Au trecut 2 zile de la mail, nu raspunde nimeni la tel.
Sper sa nu imi iau o mare Teapa!

| Design2021 a răspuns (pentru Design2021):

Revin cu un Update :
Coletul a ajuns dupa 13 zile.

Firma este din Polonia, eu la 540 lei am platit 23 lei schimbul valutar(observatie facuta dupa ce am platit cu cardul ca mi-au luat mai mult decat scria cand finalizezi comanda) plus 20 transportul. Total 583 lei.

La telefon nu raspunde nimeni niciodata, este pus un robot.

Comunicarea cu ei este dificila, doar prin mail, si dau raspunsuri vagi, care nu o sa va informeze cu nimic nou.

Personal NU RECOMAND, daca ar trebui sa schimb produsul, sau sa primesc banii inapoi, cred ca ar dura o vesnicie, sau nu as recupera nimic si din punctul acesta de vedere nu o sa mai comand pe viitor.

| Deea432567 a răspuns:

Salut nu știu dacă răspunsul meu te ajută, dar am descoperit un site care face recenzii și recomandări la magazinele online, Site-ul se numește Reduceri Zi de Zi https://reducerizidezi.ro/

Sper că răspunsul meu nu te deranjează ci chiar te ajută.