| Pătru_Alex_1996 a întrebat:

Salutare. As dori sa îmi spuneti și mie, dacă știti din anii trecuti sau dacă ati auzit, dacă se vor baga de curând reduceri la pull&bear, Zara, h&m, bershka etc. Merci

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Au trecut reducerile.

| CoolAlice a răspuns:

Se mai gasesc reduceri la produse Zara, Bershka, Mango, Pull&Bear, Pimkie etc. in outlet-uri online, ca asta: http://ttap.co/1EpLZQJ
Alegi brand-ul din lista din stanga si vezi ce mai e pe stoc la ei. Preturile sunt f ok...

| Pătru_Alex_1996 explică:

Niciuna din voi nu m-ati ajutat. Una îmi spune că au fost reduceri, iar cealaltă îmi un site cu făcături. Vreau sa știu dacă VOR MAI FI REDUCERI IN VIITORUL APROPIAT! Și în magazine oficiale!