| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, este cineva care a comandat de pe Aliexpress? Vreau sa imi cumpar ceva dar nu am card, si ca sa fac unul.....Ma poate ajuta cineva? Adica sa comande el, iar eu sa-i platesc numerar la sosirea coletului?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu cunosti pe nimeni care are un card? trebui sa intrebi necunoscuti pe net?

| IonuţR1995 a răspuns:

Mai bine ai face un card. Este un grup pe pe Facebook (Totul despre Aliexpress), mai sunt persoane ce fac comenzi cu comision (3-4 lei), insa nimeni nu o sa-ti comande daca platesti dupa.