| anonim_4396 a întrebat:

Ieri dimineata (8 sept) am dat o comanda de cateva haine de pe Pullandbear. A trecut o zi de cand am dat comanda fiind si aceasta pe terminate. De foarte multe ori verific starea comenzii si de fiecare data scrie ca comanda a fost procesata nu insa si expediata desi aproape am intrat in a 3-a zi de la comanda. Intrebarea mea este in felul următor: Puteti sa imi spuneti cam cand este de așteptat sa imi ajungă comanda?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inseamna ca au trecut 3 zile de ieri dimineata. Asteapta ca iti vor veni hainele. Sau iti este teama ca nu te mai incap cand le vei primi?