| nuitreabata a întrebat:

Sunt nou pe aici si as dori sa-mi raspundeti si mie la o intrebare. Stiti cumva vreun magazin in Buzau care vinde tricouri cu echipe de fotbal(nu conteaza ce echipe dar as vrea un tricou cu Chelsea(big fan) sau Bayern(big fan too))In intersport nu se mai gasesc.

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Poti comanda un tricou personalizat online in ce varianta vrei tu, este si ieftin, vezi aici: ( http://www.tu.ro/tu-costan/tricouri.html )

| nuitreabata explică (pentru costan):

Da e interesant acest site, dar eu vreau cu echipe!

| costan a răspuns (pentru nuitreabata):

Da este simplu, intri pe adresa de mai sus si cauta sectiunea CONTACT da clik pe ea si se deschide un formular, la rubrica "Facesti tricouri personalizate? " da clik pe: "vedeti aici la desinger", pe noua pagina deschisa in partea stanga jos gasesti: Adauga o poza din calculator (aici adaugi in cazul tau o fotografie cu echipa ta de fotbal preferata) Bafta!