| Alex_Sonik_1993 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o mare problema in viata. Imi caut blugi cu tur mai mare si nu gasesc niciunde ceva calumea. Am fost in zara, bershka, pull and bear etc... si nu am gasit nimic. Faza e ca sunt unii conici dar nu au turul mare. adica vin la picioare un pic. ceva nasol. Sunt inalt ca fizic. si am nevoie de ceva care sa nu stea teapan pe mine.
Dati-mi idee unde sa mai merg sa caut ca turbez. sunt din BUCHAREST... deci ideei va rog big grin

7 răspunsuri:
| AlexandraHNY a răspuns:

Heiii :* daca banii nu sunt o problema du'te in guess..sunt vreo 5 mil cei mai ieftini blugi da toti vin ff bine.laughing si mai e lee cooper[mai ieftini cu mult laughing dar ff buni si astia], levis...du'te in vitan sau plazza ca afi are doar renumele nu si cine stie ce marfa

| Alex_Sonik_1993 explică (pentru AlexandraHNY):

Nu au ce imi place mie aici. scumpe si low

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Este greu sa gasesti

| SILvyw a răspuns:

Takko fashion, c&a, D&D,

| Alex_Sonik_1993 explică:

Altceva? Daca imi spune-ti si unde se afla aceste magazine ar fi bine.