| PhhEuValy a întrebat:

(Scuzati categoria, nu stiu sigur daca e buna avand in vedere ca intrebarea mea e legata cuvantul "carti")

Stie cineva de unde as putea cumpara carti online? Ieftine si traduse in romana, cu livrare la domiciliu, pe gratis sau nu, nu conteaza. Doar sa fie traduse in romana, multe carti de unde sa aleg, si la un pret acceptabil. happy

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Elefant.ro
emag.ro

| Sn4k3 a răspuns:

Libris
Elefant
Emag
Degeaba aveti google.

| PhhEuValy explică (pentru Sn4k3):

Stiam si eu site-urile, dar daca nu ai citit bine, am mentionat clar ca vreau un site specificwinking

| Sn4k3 a răspuns (pentru PhhEuValy):

Nu am vazut asta in intrebare, dar oricum, vezi ca pe site-urile care ti le-am dat eu si ceilalti (sunt aceleasi, deoarece cam astea sunt singurele site-uri de unde poti cumpara ) gasesti carti traduse si ce mai vrei tu. Cu placerewinking.

| R0R0 a răspuns:

EMAG.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Libris.ro
Transport gratuit.
Seriosi.

| Aberdeen a răspuns:

Www.libris.ro
www.elefant.ro
www.books-express.ro
Eu de aici comand, în special de pe libris ți elefant, și sunt chiar mulțumită!
Lectură plăcută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar de pe elefant.ro.Sunt seriosi, livrare prin curier, la domiciliu, sunt si ieftine, au reduceri mai mereu.

| Thisisnotme a răspuns:

EMag