| BBiiiaa a întrebat:

Se poate ca un colet care se afla la posta vamala sa fie trimis la cea locala, printr-o cerere sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| coolboy22 a răspuns:

Nu se poate. Te duci la vama il ridici daca nu se intoarce la expeditor. Ai termen 20 zile de la sosirea avizului.

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Tot nu ti-a venit acel colet laughing? ai peste 18 ani? daca da poti merge sa faci cerere, sa ceri o explicatie etc. Daca esti mai micuta, mergi cu un parinte.

| BBiiiaa explică (pentru SasNetRomania):

Haha laughing L-am luat, pana la urma, dar e aiurea sa stai pe drum asa, pentru un colet ce nu are nici 1 kg si in care se afla o bluza sau o rochie.

| SasNetRomania a răspuns (pentru BBiiiaa):

Alta data iti iau eu unele mai rapid laughing

| BBiiiaa explică (pentru SasNetRomania):

Hmm..cum asa? Chiar te roglaughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru BBiiiaa):

Contact me... laughing