| IllIIllll a întrebat:

Spuneti mi va rog cv site uri cu, caciuli de iarna mai frumoase si ieftinehappy FUNDA

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Okazii.ro.

| Letmehelpyou a răspuns:

Http://moda-femei.blogspot.com/2011/11/caciuli-de-iarna-pentru-femei.html

Am cautat si am gasit ceva modele aici, daca iti plac. Eu iti sugerez sa le cumperi din magazine pentru ca este mult mai ok sa vezi ce cumperi inainte de a da banii pe ele. Daca vrei sa te uiti cam ce modele se poarta, sper sa te ajute link-ul de mai sus. :)

| IllIIllll explică:

Sunt baiat! nu mai trimiteti linkuri pentru femei angry