| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Ce caciuli se poarta iarna asta?

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună! se poartă beretele(sunt căciuli pentru fete).la băieţi nu ştiu.

| didi24mai2003 a răspuns (pentru NoNameJunior):

La fete se poarta din acelea ca de eschimos, berete si caciuli cu cozoroc.La baieti habar n-am ce se poarta.Varul meu, un mic actor poarta palarii in carouri.Ii sta foarte frumos.E cel mai frumos baiat de 11 ani, din lume!

| NoNameJunior a răspuns (pentru didi24mai2003):

Bravo lui!

| KubetiiOO a răspuns:

Bonete,caciuli,sepci

| D3a7n8i a răspuns:

Pentru fete se poarta dale in forma de animale cu urechi lungi, iar pentru baieti cred ca o caciula asa mai simpla cu albastru cu alb ceva de genu
Funda?