| anonim_4396 a întrebat:

Stie cinava un magazin online de unde sa pot cumpara cani albe, simple, din ceramica? De preferat ieftine, 1-2 lei.
Imi trebuie destul de multe pentru a le picta si vinde. Ce am gasit pana acum sunt cam slabute... Multumesc! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, mai coletionez si eu prostii pentru cei care vor sa cumpere pahare si cani din anii 30-80'.Eu dau cam 20-30 de lei pe un astfel de produs care poate ajunge la 100-150 lei.Tu ar trebui sa scoti mai mult din buzunar si sa te multumesti cu un profit mai mic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ce sa dau asa de mult pentru o cana simpla alba? La magazin le gasesti alea cu modele si tot felul de desene cu 4-5 lei.
Cu 1 leu am gasit in mai multe locuri, dar fie erau colorate fie nu mai aduceau.
Cat despre profit, le voi vinde sub 10 lei, nu aproape de 5 ori pretul, cum faci tu.
Le fac mai mult de placere decat pentru cine stie ce bani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca te-ar deranja sa iti ofere cineva o suma frumusica pentru munca depusa. Daca e vorba doar de o pasiune pentru arta, totusi tot cred ca ar trebui sa te feresti de canile made in china, care sunt de fapt calcaroase si lacuite.
Pe net gasesti cani blank incepand de la 1E, eu zic sa cauti in orasul tau un magazin.Pe piata online se taxeaza si comoditatea.Mult succes cu hobby-ul tau!

| Petraru_Gabriela_1966 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt interesata sa gasesc astfel de cani albe simple ca sa le personalizez cum vreau. Eventual chiar si pe cineva care sa le puna personalizarea cu poza si text cum le voi cere eu. Ati gasit pana la urma cani de material alb simplu, dar calitate buna? Multumesc mult