| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca se deschide vreun magazin DM in Iasi? Imi doresc foarte mult produse Balea si Alverde, dar nu inteleg de ce nu deschid un astfel de magazin in orasul asta mare...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Produse Balea (nu stiu Alverde) se gasesc si in alte magazine. La mine in oras, este un magazin numai cu produse din Germania si se gasesc Balea. Dar mai sint si alte magazine. Trebuie sa stii sa cauti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Crede-ma, am cautat destul. Nu inteleg de ce deschid cate doua-trei DM-uri in orase mici straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La mine este un DM in zona in care este si Auchan, dar nu e prea grozav. In schimb, la acel magazin cu produse nemtesti, e mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In ce oras stai?

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

S-a deschis astazi DM, oficial, la Iasi. Este in Palas, la nivelul ce este vis - a - vis de Auchan (pe langa Subway, fata in fata cu cafeneaua Madison).

| Alex_Popa_1985 a răspuns:

Am incercat eu in martie anul acesta sa deschid si franciza este deja cumparata de cineva din Timisoara, ca pe zona aia e plin de magazine dm, dar nu au fost interesati sa se extinda si in Iasi, cel putin cand am vorbit eu cu ei, deci mai asteptam cu dm in Iasi happy

| qazzaq a răspuns:

Veste buna, daca nu ati aflat deja..in cateva sapatamani se deschide DM in Palas mall Iasi