| ECUCI a întrebat:

Stie cineva siteuri de shopping gen eastbay?

7 răspunsuri:
| me a răspuns:

Www.amazon.com
bafta.
sarbatori fericite.
pentru superstar21:
nu te supara dar esti josnica, daca asa castigi tu funde...
GhitaMircea123456, nu-i da funda pentru ca iti garantez ca nu stie alte siteuri, si in plus cine e ea sa te santajeze?
daca chiar dorea sa te ajute ti-ar fi zis aici siteurile.

| ECUCI explică:

Am uitat sa spun ca sunt baiat laughing

| zuzu a răspuns:

Starshiners big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashiondays.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| superstar21 a răspuns:

Da mai stiu eu multe ti le spun pe mesaje private da nu ti le zic daca nu imi dai funda