| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot cumpara produse din strainatate in afara de Amazon? Am inteles ca sunt mai ieftiine de acolo si chiar si calitatea poate sa difere, dau funda.

Răspuns Câştigător
| jonahmeans1024 a răspuns:

Incearca ebay.co.uk gasesti de toate, insa ar fi bine sa alegi tarile de provenienta din UE pentru ca ajung in casuta postala mult mai repede. CEle din afara UE sau din afara continentului it vor ajunge la oficiul vamal cel mai apropiat.(de obicei mai ieftine). Bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat