| Duda_1180 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc bocanci de primavara/vara?, adica sa nu aiba blanita inauntru ( sa fie subtiri)? de preferat prin ploiesti sau bucuresti

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca la Decathlon, ei au oferte destul de variate.

| adelina_4148 a răspuns:

Pai in IDM (am si eu), sau mall

| myhaelamar86 a răspuns:

Cum intri in spania pe stanga, e un bolovan roz de fier la intrare. sunt ieftini, am luat si eu vreo 2 roabe pentru vare asta. cica se anunta o vara grea...

| NanaTuna a răspuns:

Magazine PEG.acolo gasesti sigur, habar nu am unde este un manazin PEG in ploiesti sau bucuresti dar incearca sa cauti.sau in Leonardo, desi acolo nu prea Am vazut din-alea big grin