| MHdollsfan a întrebat:

Stie cineva unde se gasesc papusile monster high?(in apropierea iasului sau miercurea ciuc)nu mai rezist vreau si eu papusi MH! pleasssssse HELPPPP!

7 răspunsuri:
| MHdollsfan explică (pentru secretsisecret):

Iti multumesc foarte mult pentru ajutor si sa ai bafta la toate!

| violetainromana a răspuns:

In Iasi se gasesc in Palace foarte multe papusi Monsetr High scaris si roller maze! Eu de acolo mi-am luat-o pe Clawdeen Wolf roller maze! Succes in gasirea unei papusi monster high sau unor papusi monster high! Pa, pa!

| iris2003 a răspuns:

Carrefour sau real

| SatteliteProBuc a răspuns:

Intra pe
http://forum.computergames.ro
si da o cautare de ex dupa "Venus McFlytrap" - care e o papusa Monster high (cautarea dupa "monster high" da prea multe rezultate).

Sau pe google cauta:
"Frankie Stein site:okazii.ro"

Ai grija ca exista si papusi "replica" - mai ieftine dar proaste, nu merita. Merita doar cele originale.

| frenkystein a răspuns:

Le gasesti pe okkazi.ro sau pe jucarii shop! sper sa ti se indeplineasca dorinta!