| anonim_4396 a întrebat:

Stiti site-uri de unde pot cumpara accesorii pentru bratari handmade? Pana in 3 lei.

7 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Daca te referi la materiale: http://www.samargelim.ro/
Daca te referi la bijuterii gata facute, intr-adevar nu ai cum sa le cumperi atat de ieftine.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://divin.cabanova.com/super-bratari.html
Sunt foarte frumoase o sa iti placa

Sper sa te ajute

| Miiiiiiiih a răspuns:

Nu prea ai cum să le cumperi așa ieftine. Este o tipă pe facebook " handmadebyalina" care le face super. Le are acolo postate. Dar costă cam 5-7 lei.
Mai ieftine nu găseștii. Baftă :*

| anonim_4396 explică (pentru Miiiiiiiih):

Am gasit pe un site la 0, 30, 0, 50 sau 0, 80 dar am luat tot ce mi-a placut si mai am nevoie.

| Miiiiiiiih a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc de lucruri făcute super okeii, adică le face perfect. Dacă îi zici ce să-ți facă ea face. e genială tipa. : )

| Cristina_Gafita_1987 a răspuns:

Vand bratari handmade vizitati pagina de facebook Braccialli Fatti A Mano