| quickiii a întrebat:

Ştiţi site-uri de unde pot cumpăra tenişi converse la mâna a 2a sub 50 de lei? Adică, în România. Aş comanda de pe ebay, dar nu sunt sigură cum să comand, şi dacă o să am transport gratuit în România.

4 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Decat sa iti cumperi la mana a doua (sh) mai bine iti cumperi asemanatori cu converse si mai ieftini (macar sunt noi)

Cauta aici http://www.minipret.eu/tenisi/

| XxAnonimuXx a răspuns:

Altex,Real fara egal, Flanco, metro

| parvuconst a răspuns:

50-100 maxim... depinde in ce ritm alergi.

| cosmin655 a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi la mana a 2a, sunt totusi folositi...o pereche se vede cand e purtata.Decat sa cumperi un lucru rupt, care a fost purtat de cine stie cine mai bine strangi bani si-ti iei conversi din magazin(260 lei). Daca nu ai suma asta acum incearca sa ii cumperi alta data, sau ia-ti tenisi normali ca oricum n-o sa gasesti converse originali la pretul ala. Poate doar niste facaturi de pe okazii...dar si alea sunt 100 de lei.