| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Am gasit multe haine dragute pe ebay si as vrea sa mi le comand. V-ati luat vreodata teapa? Iar daca la transport la Romania scrie ca e gratuit, chiar asa e?

2 răspunsuri:
| bcn18 a răspuns:

Heii,nu e nici o teapa ..eu iti recomand sa cumperi, cat despre transport, da, chiar e. Eu de 3 ani incoace inainte sa inceapa scoala imi iau adidasi de la Nike de pe ebay si nu mi-am luat niciodata teapa, e ok!

| YouAreWhatYouRead explică (pentru bcn18):

Super. Si am inteles ca trebuie sa fii atent si la vanzator. Adica sa vezi daca are feedback bun, nu? Aah, si ti-ai facut cont la paypal?