| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot gasi in iasi husa pentru laptop? Si cam la ce pret este?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Carrefour Metro Altex Mega vizion... orice magazin de electronice, orice supermarchet! preturile sunt de la 60 lei pana la 300 lei!

2 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

In jur de 100 ron, dar daca vrei una buna te duce si pe la 150winking

| razvan1305 a răspuns:

Depinde a mea e draguta si am dat vreo 50 de lei cam asa pretu e de la 40 pana pe la vreo 550 de leistraight face in functie de marime capacitate si restue e si pretu. o poti gasi in magazine unde se vand laptopuri tip turbozone