| Cσσкiє a întrebat:

Telefonul ăsta nu este "blocat" într-o reţea, nu? Dacă bag, de exemplu, o cartelă Cosmote în el merge sau zice "Introduceţi cartelă SIM"? http://www.123gsm.ro/Samsung-F480-La-Fleur-pret-4p86.htm #details.

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Degeaba ne arati modelul ca nu depinde de acesta, ci de unde il ei, de la ce dealer, de la ce firma de telefonie. Unii isi codeaza telefoanele, altii nu, acelasi model gasindu-l in 2 variante: codat si decodat. Cosmote-ul e singurul care nu le codeaza. PAPA

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de unde il iei daca e de pe siteul acela intreaba la informati la ei, daca nu iti recomand cosmote ei nu blocheaza telefoanele(poti pune orice SIM)