| mara_8651 a întrebat:

Știe cineva vreun magazin din Los Angeles de unde îmi pot cumpăra un telefon ieftin?

Răspuns Câştigător
| Nail_Rusty_1992 a răspuns:

Ebay

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Numai din America vrei, cele din Europa nu-ti plac?
La cel din America te complici ff mult, vei plati transportul cat nu face telefonul. Mai bine ti-ai lua din Europa de pe amazon.de (Germania) sau ebay.de (Germania) sunt ieftine si atat de bune ca cele din State. In plus de asta iti vin prin posta romana. La posta vamala sunt venite ce nu apartin de Europa si plus ca platesti si acolo o taxa pe langa transportul care il platesti cu cardul...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da bre, ca toti de pe TPU locuiesc in LA si stim si magazinele de paine de la colt de strada