| NumeUtilizator10000 a întrebat:

TPU, nu mai suport. Speaker-ul de la laptop din dreapta se aude distorsionat si urat, dar speaker-ul din stanga se aude perfect. Am facut un test de sunet si nu mi se aude deloc bine pe speaker-ul din dreapta. Nici macar nu am dat muzica peste maximul admis boxelor de la laptop. Cum pot sa fixez? Va rog fara inlocuiri ca n-am destui bani.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil sa se fii distru acel difuzor.

| Rpgdei a răspuns:

În primul rând vezi daca nu este ceva mizerie pe la el, se poate desface capacul, si daca intr-adevar este stricat, il poti scoate, sau oprii din setări.