| Dizzy a întrebat:

Trebuie sa cumpar de Craciun un cadou pentru. cea mai buna prietena a mea? vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| cristinela a răspuns:

Incearca sa ii cumperi ce sti ca isi doreste, fiind prietene bune, banuiesc ca discutati. Poate un ruj, o crema, sau o chestie personalizata(cana, breloc, tricou).

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ar fi potrivit un album de arta, daca prietena are preocupari culturale. Daca nu le are, o inciti sa se ridice la inaltimea cadoului.Este un cadou pe viata.

| Bacemi a răspuns:

Incearca sa cumperi ceva ce stii ca doreste mult. Ar trebui sa stii fiind bff. Hotaraste-te in primul rand daca vrei sa ii iei ceva care sa ii ramana amintire cum ar fi ceva frumos de artizanat sau un maimutoi sau ceva util cum ar fi un parfum, o bluza sau ceva ce stii ca are nevoie.

| miauu a răspuns:

O rama cu o poza in care sunteti voi doua

| JeSa a răspuns:

Buna! O bijuterie precum o initiala in forma de inimioara etc., etc. sau un tablou, flori cat poti cuprinde in mana.Bafta,sa va iubiti mult!

| Dianna_8523 a răspuns:

Eu una sunt cea mai bucuroasa cand primesc cadourihee hee Sa nu ma credeti acum materialista big grin dar mie mi-ar place sa primesc lucruri cum ar fi. cosmeticele big grin sau creme. parfumuri happy astea ma pasioneaza pe mine big grin

Dar ei poti sa-i cumperi absolut ceea ce sti ca ii place si isi doreste. happy Fiind Craciunul poti sa-i cumperi ceva decorativ happy Un suport de lumanarele special de Craciun :*

Sa ai Sarbatori fericite! :*

| Puiutz a răspuns:

Sunt multe lucruri frumoase love struck
De exemplu ai putea sa cumperi 2 lantisoare la fel si atunci unul l`ar purta ea si unul tulove struck, pentru ca ai spus ca e cea mai buna prietena.
Sau ai putea sa-i cumperi o perinita sau un tricou si sa imprimi pe ea o poza cu voi doua.
Sau un ursuletz de plus.
Sau un fular + caciulitza, cum e acum la moda.
Sau un parfum.
Muulte variante, depinde si de preferintele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care prietena? care se culca cu iubitul tau? ca de regula aia e cea mai buna prietena.pai iti dau eu o sugestie.cumparai un sugiuc, ciubuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunt in comert doua cani care formeaza o inimoiara, ar fi frumos.Eu i-am luat prietenei mele anul trecut o rama foarte graguta roz, era mai speciala deoarece era facut din plus ca sa zic asa si la un colt avea un cap de iepure. Ia placut foarte mult

| Dizzy explică:

Chiar daca este cea mai buna prietena a mea.eu vreau sa-i iau ceva frumos...nu am nici o idee. are de toatelaughing. plus de asta face alergie de la machiaje.si nu poarta bijuterii(doar cercei, da ii pierde daca are multirolling on the floor).