| Madalina1455684 a întrebat:

Unde ai putea purta o asemenea rochita? http://static.breslo.ro/img/product/breslo-266977-produc t.jpg

Răspuns Câştigător
| Aura a răspuns:

La un party, club. Iesire mai deosebita. happy

38 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

La o petrecere mai mare, adica tinuta la un restaurant, club etc

| anad a răspuns:

Este o rochita pentru ocazii speciale: nunta, banchet, aniversare, majorat, botez etc si va fi foarte potrivita daca ai pana in 18 ani.

| Mary Marry a răspuns:

La party, la o iesire in club, la o chestie mai inportanta.

| aLaLa a răspuns:

La un majorat... Ce zici? Funditssabig grin?

| Aiicha a răspuns:

E o rochie cam dificil de purtat din cauza tulului, cred ca la majoratul tau ar fi cel mai indicat sa o portiwinking sau la o petrecere mai extravaganta

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

A fost purtata o astfel de rochita la agapa celor de la a 8A...

| smaranditza a răspuns:

De purtat nu cred ca ar fi o problema; treaba e ca nu mi se pare ca te avantajeaza...
se potriveste la o serata mai fitoasa...
oricum, nu mi se pare cine stie ce rochie, pe bune!

| คиค a răspuns:

La un spectacol ca balerina love struck

| NinaY a răspuns:

Sincer nu am nici cea mai vaga idee.La o petrecere sau ceva, dar pe strada sau in locuri gen biserica sau cine stie ce de genul acesta, nu.La ziua cuiva poate? sau la o petrecere oarecare!
fundita?

| meioana a răspuns:

La un banchet...la o petrecere ceva(majorat)

| lextim a răspuns:

Nu consider ca este de club. Mai degraba de un banchet, bal, nunta sau daca participi la vreun miss...

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

La banchet sau un bal ceva in care trebuie sa dansezi` big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Serendipity17 a răspuns:

La o festivitate. thinking

| Vizitiul a răspuns:

La o inmormantare, poate se trezeste mortul.

| andutzai a răspuns:

Buna! Cred ca undeva la un spectacol de balet.

| AidaAmaranta a răspuns:

Sa fac poze emobig grin sau punckhappylove struck

| Contrast a răspuns:

Aproape oriunde... dupa orele 19.

| Iuly006 a răspuns:

Cred ca la o petrecere de persoane creative...asta imi inspira

| Didu a răspuns:

La un banchet happy

| Giulia_7302 a răspuns:

La balet

| BitchImfabulous a răspuns:

La un banchet sau ceva mai special.

| Mariaa a răspuns:

Oriunde vrei tuwinking
la o petrecere de exemplu. happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnaigroeG a răspuns:

In club happy

| TheDevilIsHere a răspuns:

Sincer eu as purta-o si pe strada e foarte frumoasa :X dar nu stiu depnde de preferintele tale poate la un bal, banchet, club, discoteca, aniversaretongue

| Ally_8613 a răspuns:

Un bal.sau ceva in genul:banchet de sfarsitul clasei a8-a.

| IuliaTeodora98 a răspuns:

La o nunta, la un banchet...etc.

| sellyyy a răspuns:

La un eveniment important.Nu stiu.