| PabloSiAtat a întrebat:

Unde as putea gasi tricou-de-uniforma-c-t-elie-radu-Ploiesti?

3 răspunsuri:
| Frewwd a răspuns:

Interzis tiganilor pe TPU!
ce cauti aici frate? As sti sa-ti spun dar nu-mi place fata ta.

| PabloSiAtat explică (pentru Frewwd):

Nici macar nu sunt tzigan fraiere, am tenul mai inchis dar asta nu inseamna ca sunt tzigan, aia e ca nu suport astfel de persoane, am patit-o cu ei

| PabloSiAtat explică (pentru Frewwd):

Nici macar nu sunt tigan, fraiere, am eu tenul mai inchis dar asta nu inseamna ca sunt tigan, daca nu cunosti o persoana numai vorbi de ea rolling on the floor LOOL domane ratati si pe aici, nu scapi de ei