| Corynneee a întrebat:

Unde gasesc ugg'uri in Craiova la preturi accesibile? Help mee!

3 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Nu se gasesc UGG-uri la preturi acesibile in magazine. Dar poti sa comanzi de pe intrenaet.
http://www.facebook.com/......search.php
Se gasesc Ugg de la 200 de lei ( 2 milioane ) pana la 400 ron.
Si sti, imi plac funditzele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. dar oricum, si daca sunt la reducere tot te va costa mult. ele sunt in general scumpe.big grin

| tekatoki a răspuns:

E posibil prin sucpi.am vazut si in mercur dar acolo nu prea sunt preturi de criza.